ענף ההייטק הוא עולם דינמי מאוד, שכולל בתוכו לא מעט סיכונים וסיכויים שניצבים בפני סטארט-אפים בדרך למציאת המוצר או השירות החדשניים, אשר ישבשו את השוק. בתוך המציאות המורכבת והמאתגרת הזו, החברה מתמודדת מול גורמים רבים שעלולים לתבוע את החברה ולטעון שגרמה להם נזק בין אם כספי ובין אם למונטין שצברו.

לצורך כך, אנו עדים היום ליותר ויותר סטארט-אפים שפונים למבטחים, בבקשה להתאים עבורם ביטוחים שונים ומגוונים, שייסיעו להם לבצע את פעילותם על הצד הטוב יותר ולצמצם את הסיכון שהחברה, נושאי המשרה והדירקטורים בה לוקחים. הביטוח הוא השקעה לכל דבר, והוא מסייע לחברה למקד את מלוא תשומת הלב, הזמן, האנרגיה והממון שלה בהצמחת העסק.

עריכת פוליסת ביטוח מאפשרת להגדיל את הסיכוי שמשקיעים ירצו להשקיע בחברה שלכם, ולמשוך אותם אליכם. הביטוח מאפשר לכם להביא יותר לקוחות, למשוך אליכם עובדים וטאלנטים ועוד.

בסופו של דבר, צריך להבין שהמציאוות המאוד תחרותית בשוק ההייטק, מביאה לא פעם גורמים שונים להגיש נגדך תביעות משפטיות שונות, בין אם חלקן בתום לב ובין אם חלקן במטרה לחבל בפעילותך. לכן, במציאות כזו, החשיבות של ביטוח הולכת וגדלה ונהיית קריטית יותר מתמיד.

אילו תוכניות ביטוח לסטארטאפים אנחנו מעניקים בקבוצת Lamda?

בשנים האחרונות, אנחנו ב-Lamda מעניקים ליווי לסטארט-אפים וחברות הייטק רבים, במסגרתו אנו  בונים עבורם תוכנית ביטוח, שמותאמת בדיוק לצרכים ולמטרות שלהם, ביניהן:
ביטוח סייבר
ביטוח קניין רוחני
ביטוח נושאי משרה ודירקטורים
ביטוח אחריות מקצועית

למילוי טופס עבור ביטוח אחריות מקצועית הייטק בלבד לחצו כאן >>