לא, השירותים שלנו מותאמים ללקוחות עסקיים בלבד.

כמורשה לויד'ס בישראל, אנו מחזיקים ברישיון מטעם רשות שוק ההון ומשרד האוצר לשווק פוליסות של לויד'ס.

אין תשובה מובהקת לשאלה זו, מכיוון שכל חברה זקוקה למערך ביטוח המתאים לה. ישנם מערכי ביטוח רבים אותם אנו בונים כמערכי ביטוח מעורבים, בהם חלק מהתוכניות נמצאות בארץ וחלקן בלויד'ס באמצעות מבטחי משנה.

כמובן, אנו מתמחים בהתאמת פוליסות ללקוחות לפי דרישות הביטוח שלהם.

במקרה של תביעה, המחלקה המשפטית שלנו תסייע בטיפול בתביעה באמצעות עורכי הדין שלנו.

ע"פ חוק חוזה ביטוח, לויד'ס הוא המבטח הזר היחיד אשר רשאי לפעול בישראל.

כן, הקבוצה שלנו פעילה בכל העולם ומבטחת חברות מכל רחבי העולם, לרבות ישראל, ארה"ב ואירופה.

אנו מתמחים בבניית מפרטי ביטוח וניהול סיכונים עבור חברות ותאגידים ממשלתיים. כחלק מתהליך זה, אנו מנתחים את צרכי הלקוחות שלנו וממליצים על מפרט הביטוח המתאים ביותר.

לא, אנחנו ברוקרים. הביטוח מתבצע על ידי גופים מבטחים בישראל, בריטניה וארה"ב ברוב המוחלט של המקרים.

לא, אנחנו עובדים גם עם חברות ביטוח מקומיות וגם עם שווקים בחו"ל. אנחנו מתאימים את הפתרונות הביטוחיים הטובים ביותר לצרכים של הלקוחות שלנו, בין אם הם מגיעים מחברות ביטוח מקומיות ובין אם מהשווקים הבינלאומיים.

לויד'ס הוא שוק ביטוח וביטוח משנה בינלאומי מפורסם, המבוסס בלונדון. הוא ידוע ביכולתו להתמודד עם סיכונים מורכבים ומיוחדים. בלויד'ס ישנם תחתים (Underwriters) שמספקים כיסוי ביטוחי בתחומים מגוונים וייחודיים.

כמורשים של לויד'ס, אנחנו מורשים להציע פוליסות ביטוח מטעם לויד'ס. זה מעניק לנו גישה לפתרונות ביטוחיים מגוונים ומיוחדים שאינם זמינים תמיד בחברות ביטוח רגילות, ומאפשר לנו להציע ללקוחותינו כיסויים מותאמים אישית לסיכונים מיוחדים.

אנחנו עובדים עם השוק האמריקאי בצורה ישירה באמצעות חברת הבת שלנו בארה"ב. זה מאפשר לנו להציע ללקוחותינו פתרונות ביטוח מותאמים אישית בהתאם לרגולציות ולדרישות השוק האמריקאי.

ביטוח סיכונים מיוחדים מספק כיסוי ביטוחי לצרכים ייחודיים ומורכבים יותר מהביטוחים הסטנדרטיים, כגון ביטוחי סייבר, אחריות מקצועית, ביטוחי דירקטורים ונושאי משרה, ועוד.

הבחירה בסוג הביטוח המתאים תלויה באופי העסק, הסיכונים שהוא מתמודד איתם, והתקציב שלך. מומלץ להתייעץ עם מומחה ביטוח שיבנה לך תכנית מותאמת אישית.

ביטוח אחריות מקצועית טכנולוגית (Tech E&O) מספק כיסוי לתביעות הנובעות משגיאות, מחדלים או כשלים במתן שירותים טכנולוגיים, כולל נזקים שנגרמו ללקוחות כתוצאה מכך.

חברות טכנולוגיה, ספקי שירותי IT, מפתחי תוכנה, חברות סטארט-אפ וכל מי שמספק שירותים או מוצרים טכנולוגיים צריכים לשקול לרכוש ביטוח זה.

ביטוח סייבר מכסה נזקים כלכליים שנגרמים כתוצאה ממתקפות סייבר, גניבת נתונים, פריצות למערכות מידע, והוצאות הקשורות לשחזור נתונים ולניהול משברים.

עם העלייה במתקפות סייבר בשנים האחרונות, כל עסק המחזיק במידע רגיש או מסתמך על מערכות מידע חשוב שיהיה לו ביטוח סייבר כדי להתמודד עם הסיכונים וההשלכות הכלכליות של פריצה או מתקפה.

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה מספק כיסוי לתביעות אישיות נגד דירקטורים ונושאי משרה בגין החלטות שקיבלו במסגרת תפקידם, כולל נזק כלכלי שנגרם לחברה או לצד שלישי.

כל חברה עם דירקטוריון או נושאי משרה בכירים צריכה לשקול לרכוש ביטוח זה כדי להגן על מנהליה במידה ויתבעו אישית בשל פעולותיהם בתפקיד.