מאמרים מקצועיים

ביטוח הסייבר לארגונים המשלבים Chat GPT?

ביטוח הסייבר לארגונים המשלבים Chat GPT?

בשנים האחרונות, העולם הדיגיטלי עובר שינוי פרדיגמה. מאתרי אינטרנט פשוטים, עסקים אימצו פלטפורמות אינטראקטיביות יותר, כאשר מערכות ה-AI הן החידוש המרכזי. אנו בחברת למדא ביטוח, ברוקר ביטוח סייבר בינלאומי מוביל, ראינו מגמה ברורה: עלייה במספר החברות המשלבות את Chat GPT במערכות התפעוליות שלהן.

לקריאה נוספת >>
ביטוח סייבר לסטארט אפים

ביטוח סייבר לסטארט אפים

באקו-סיסטם של הסטארט-אפים שמתפתח במהירות, יש דחיפה מתמדת לחדשנות, מהירות והגדלה. כשהטכנולוגיה הופכת לכוח המניע מאחורי רוב הסטארט-אפים, היא תמיד מביאה להזדמנויות ואתגרים באותה מידה. בין האתגרים הללו, איום הפשע, הן הפיזי והן הדיגיטלי, בולט. ובדיוק בגלל זה אי אפשר להמעיט בחשיבותו של ביטוח פשע.

לקריאה נוספת >>

שוק הביטוח העולמי – חידושים ואבולציות

בנוף ההולך ומתפתח של שוק הביטוח העולמי, צצות מגמות שלא רק משקפות את תגובת התעשייה לתנאים הכלכליים הנוכחיים אלא גם את אימוץ החדשנות ועמידה בשינויים הרגולטוריים. מאמר זה מספק סקירה כללית של מגמות אלה, עם זרקור על אזורים שחווים צמיחה מהירה, התפתחויות רגולטוריות בולטות והיצע מוצרים פורצי דרך.

לקריאה נוספת >>
ביטוח, חד קרן וזירפיקור

ביטוח חדי קרן וזירפיקורן: הצומת של חברות הביטוח בתוך הבועה

בעולם הדינמי של סטארט-אפים טכנולוגיים, "חדי קרן" – סטארט-אפים בבעלות פרטית בשווי של למעלה ממיליארד דולר, הם זה מכבר הסמלים של שיא החדשנות ושיבוש השוק. עם זאת, זן חדש, המכונה "זירפיקורן", צמח, המסמל את אותם חדי קרן שהשיגו את הערכות השווי הגבוהות שלהם בעידן של ריבית קרובה לאפס, בעיקר בין ינואר 2020 למרץ 2022.

לקריאה נוספת >>
ביטוח דירקטורים ובכירים

ביטוח דירקטורים ובכירים בלב הניהול התאגידי

במשחק השחמט המורכב, הגנת המלך היא המטרה העיקרית שסביבה כל האסטרטגיות מסתובבות. עקרון יסוד זה של המשחק משקף את מהותה של הנהלת חברות, שבה ההגנה על דירקטורים ובכירים בחברה מפני אחריות אישית היא קריטית לבריאות ולאסטרטגיה של הארגון.

לקריאה נוספת >>
איך להימנע מהונאות BEC

ביטוח סייבר – איך להימנע מהונאות BEC

הונאות של Business Email Compromise) BEC), שבהן התוקפים מתחזים לאנשי קשר מהימנים כדי לבקש עסקאות הונאה או מידע רגיש, הפכו לאיום משמעותי על תעשיית העסקים העולמית. הונאות אלו הובילו ליותר מ-51 מיליארד דולר בהפסדים בעשור האחרון.

לקריאה נוספת >>
ביטוח סייבר

ביטוח סייבר בחזית ההגנה האסטרטגית

בתחום השחמט, הלוח הוא ממלכה שנמצאת תחת איום מתמיד, כאשר כל חלק ממלא תפקיד קריטי בהגנה על הטריטוריה שלו. משחק האסטרטגיה העתיק הזה משקף את שדה הקרב המודרני של סייבר, שבו ארגונים מפעילים מערך הגנות לשמירה על ממלכתם הדיגיטלית.

לקריאה נוספת >>